Esaias Thorén olja

Esaias Thorén olja
Esaias Thorén olja
Esaias Thorén olja
Esaias Thorén olja

Klubbat för:

16 500 SEK

8 000 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Former i rymden, signerad och daterad E. Thorén -63, olja på pannå, 46x55 cm

125593

2012-03-16