Thomas Walldén akvarell

Thomas Walldén akvarell
Thomas Walldén akvarell
Thomas Walldén akvarell
Thomas Walldén akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLDÉN, Thomas (samtida): Vårmotiv med hink, signerad, akvarell, 35x54,5 cm, utställd bl a Liljewalchs Vårsalong -92

125596

2012-03-16