Gösta Kaudern olja

Gösta Kaudern olja
Gösta Kaudern olja
Gösta Kaudern olja
Gösta Kaudern olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAUDERN, Gösta (1915-1991): "Jagaren Stockholm och kryssaren Gotland" signerad och daterad Gösta Kaudern -86, olja på duk, 50x70 cm

125600

2012-03-16