Tillbringare skålar

Tillbringare skålar
Tillbringare skålar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TILLBRINGARE, 2 st, SKÅLAR, 2 st, varav en på fat, slipad dekor, höjd 13-21 cm

Lagningar, skador

125603

2012-03-16