Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Mannen med nycklarna, signerad Kasiulis, 50/50, färglitografi, 62x47 cm

125611

2012-03-17