Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Fiskare, signerad Kasiulis, 49/50, färglitografi,
42x56 cm
Zustandsbeschreibung
125612
2012-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner