Vytautas Kasilius färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Fiskare, signerad Kasiulis, 49/50, färglitografi,
42x56 cm

Zustandsbeschreibung

125612

2012-03-17