Kasilius Vytautas färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Kvinnan med kärran, signerad Kasiulis, 2 / X,
färglitografi, 48x61,5 cm

125613

2012-03-17