Vytautas Kasilius färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Skeppet, signerad Kasiulis, 175/210, färglitografi,
21,5x30 cm

125614

2012-03-17