Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MUGGAR, 3 st, KANNA, PENSELVAS, porslin, Kina, dekor i bl a famillerose och imari
Skador, lagningar
125619
2012-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här