Stekfat fat Kina 1800-tal

Stekfat fat Kina 1800-tal
Stekfat fat Kina 1800-tal
Stekfat fat Kina 1800-tal
Stekfat fat Kina 1800-tal
Stekfat fat Kina 1800-tal
Stekfat fat Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEKFAT, FAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 36 resp. 40x32 cm

Skador, lagningar

125621

2012-03-16