Stekfat fat Kina 1800-tal
2012-03-16
125621
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, FAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 36 resp. 40x32 cm
Skador, lagningar