Tallrikar skålfat fat Kina
2012-03-16
125627
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 8 st, SKÅLFAT, FAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, längd 22-25 cm
Skador, lagningar