Tallrikar skålfat fat Kina

Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina
Tallrikar skålfat fat Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 8 st, SKÅLFAT, FAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, längd 22-25 cm

Skador, lagningar

125627

2012-03-16