2 herrfickur silver

2 herrfickur silver
2 herrfickur silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERFICKUR, 2 st, med stoppfunktion, märkta Centre Seconds Chronographe, silver, stämplade Chester 1890 och 1892, diameter 55 och 57 mm

Fungerar ej, smärre skador

125631

2012-03-25