Fat Johan Thoreson Törngren Göteborg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, otydliga stämplar, Johan Thoreson Törngren (1736-1775) Göteborg, diameter 43 cm

Slitage, bristningar

125639

2012-03-16