Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för ett ljus vardera, 1700-tal, gustavianska, träskurna och förgyllda, otydliga hallstämplar, 46x34 cm

Kompletterande ljusarmar

125645

2012-03-17