3 herrfickur silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, 3 st, 1 med kapslat verk, märkta J. H. Maugham, J. Kingerley, och Vulliamy, nyckeldragen spetstandsankargång, silver stämplade London 1838, Chester 1841 och London 1831, diameter 47-51 mm
Fungerar, smärre skador
125658
2012-03-25