3 herrfickur silver

3 herrfickur silver
3 herrfickur silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERRFICKUR, 3 st, 1 med kapslat verk, märkta J. H. Maugham, J. Kingerley, och Vulliamy, nyckeldragen spetstandsankargång, silver stämplade London 1838, Chester 1841 och London 1831, diameter 47-51 mm

Zustandsbeschreibung

Fungerar, smärre skador

125658

2012-03-25