Vas Stig Lindberg Gustavsberg

Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg
Vas Stig Lindberg Gustavsberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS med hänkel, Stig Lindberg, Gustavsberg 1950-tal, fajans, målad polykrom dekor, signerad Gustavsbergs studio S/10-116, höjd 40 cm

Lagad hänkel

125679

2012-03-17