Anshelm Dahl oljemålning
2012-03-17
125685
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Vintermotiv, signerad och daterad 1921, olja på duk, 100x134 cm