John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Vägen till havet", signerad John I Berg a tergo, olja på duk, 65x92 cm

125692

2012-03-17