Jean Lefevre oljemålning

Jean Lefevre oljemålning
Jean Lefevre oljemålning
Jean Lefevre oljemålning
Jean Lefevre oljemålning
Jean Lefevre oljemålning
Jean Lefevre oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEFEVRE, Jean (18/1900-tal): Herde med kor i landskap, signerad Lefevre, olja på duk, 53x90 cm

125695

2012-03-17