August Jernberg olja
2012-03-17
125704
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JERNBERG, August (1826-1896): Allmogeinteriör med figurer, signerad A. jernberg 72, olja på duk, 51x61 cm