August Jernberg olja

August Jernberg olja
August Jernberg olja
August Jernberg olja
August Jernberg olja
August Jernberg olja
August Jernberg olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JERNBERG, August (1826-1896): Allmogeinteriör med figurer, signerad A. jernberg 72, olja på duk, 51x61 cm

125704

2012-03-17