Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, porslin, Kina, montering av förgylld mässing, höjd 83 cm

Lagning

125706

2012-03-17