Allan Österlind oljemålning

Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Dansande spanjorskor, signerad Österlind, olja på duk, 51x38 cm

125714

2012-03-17