Bord med stenskiva Italien

Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien
Bord med stenskiva Italien

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BORD, Italien 1900-tal, Louis XVI-stil, träskuren dekor och i pastellage, förgyllt, skiva av marmor, höjd 85, 160x101 cm

Smärre skador

125739

2012-03-18