Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, chipppendale, björk, 1900-tal, bestående av soffa, 2 fåtöljer samt bord
Några mindre skador i rottingen
125740
2012-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här