Soffgrupp Chippendale

Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale
Soffgrupp Chippendale

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFGRUPP, 4 dlr, chipppendale, björk, 1900-tal, bestående av soffa, 2 fåtöljer samt bord

Några mindre skador i rottingen

125740

2012-03-18