Vicente Clavo Gil oljemålning

Vicente Clavo Gil oljemålning
Vicente Clavo Gil oljemålning
Vicente Clavo Gil oljemålning
Vicente Clavo Gil oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAVO GIL, Vicente(1923-1993): Figurkomposition, signerad och daterad Tarty 61, olja på duk, 147x90 cm

125753

2012-03-18