Vicente Clavo Gil oljemålning

Vicente Clavo Gil oljemålning
Vicente Clavo Gil oljemålning
Vicente Clavo Gil oljemålning
Vicente Clavo Gil oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAVO GIL, Vicente(1923-1993): Läsande kvinna med katt, signerad Tarty, olja på duk, 130x96 cm

125754

2012-03-18