Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLAVO GIL, Vicente(1923-1993): Läsande kvinna med katt, signerad Tarty, olja på duk, 130x96 cm
125754
2012-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här