Philip von Schantz Björkar färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Björkpar, 1983, signerad v. Schantz, 15/160, färglitografi, 38,35x52,5 cm

125759

2012-03-17