Philip von Schantz urnor färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vid Väddö kanal, 1988, signerad v. Schantz, 12/30 état II, färglitografi, 46x62 cm

125760

2012-03-17