Yrjö Edelman färglitografi
2012-03-17
125774
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y Edelman, 1181/1500, färglitografi, 61x44, oramad