Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y Edelman, 1181/1500, färglitografi, 61x44, oramad

125774

2012-03-17