Italienskt bord med rik intarsia

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, Italien, rik intarsia, lådor i sargen, höjd 71, diameter 100 cm

Sprickor, fanérskador, avkortade ben

125787

2012-03-19