Spegellampetter i rokokostil 1800-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, för två ljus vardera, 1 par, rokokostil, 1800-tal, höjd 61x23 cm

Skador

125799

2012-03-18