Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GALLERSKÅLAR på fot, 3 st, porslin, 1800-talets första hälft, förgyllda med dekor av bladslingor, höjd 23, diameter 24,5 cm
En med lagning, guldet med nötningar
125802
2012-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här