Bord sengustavianskt

Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt
Bord sengustavianskt

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, sengustavianskt, 1800-tal, träskuren dekor, förgyllt, skiva av marmor, höjd 77, 88x53 cm

Senare skiva, ytskador

125805

2012-03-18