Bengt Böckman litografier

Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKMAN, Bengt, Portfölj "Det manipulerade landskapet" innehållande 10 färglitografier, samtliga signerade provtryck, bladstorlek 70x60 cm

Fläckar

125809

2012-03-18