Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCKURNA, KANNA med lock, TEDOSA, KOPPAR, 2 st, FAT, 2 st, porslin, delvis Kunglig Dansk, meissenliknande stämplar, höjd 6-27 cm
Skador, lagningar
125823
2012-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här