Wilhelm Sjöholm oljermålning

Wilhelm Sjöholm oljermålning
Wilhelm Sjöholm oljermålning
Wilhelm Sjöholm oljermålning
Wilhelm Sjöholm oljermålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJÖHOLM, Wilhelm (1903-74): Pioner, olja på pannå, signerad och daterad 1944, 72x40 cm

125855

2012-03-18