Philip von Schantz färglitografi vindruvor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Druvor i skål, 1989, signerad v. Schantz P.T., färglitografi, 70x50 cm

125872

2012-03-17