Bordsur Jaeger le Coultre Atmos
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAEGER-LE COULTRE, Atmos, bordsur, omkring 1960-70-tal, temperaturväxlingsdrivet verk av förgylld mässing, nr 193672, vit sifferring med romerska siffror, glasat fodral av förgylld mässing, höjd 22 cm
Osäker funktion
125876
2012-03-24