Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STRÖARE, SÅSSLEV, silver, stämplade J A Swebelius, Linköping, 1855 respektive G C 1855, total vikt ca 92 g
Lagningar på ströare
125880
2012-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här