Ströare såsslev silver

Ströare såsslev silver
Ströare såsslev silver
Ströare såsslev silver
Ströare såsslev silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖARE, SÅSSLEV, silver, stämplade J A Swebelius, Linköping, 1855 respektive G C 1855, total vikt ca 92 g

Lagningar på ströare

125880

2012-03-18