John E Franzén triangel litografi 1989

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Triangel, signerad och daterad JEF 1989, 16/150, litografi, 50x35 cm

125882

2012-03-18