Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, Ellis (1888-1972): Fiskebåtar, motiv från Gullholmen, signerad och daterad Ellis Wallin -37, olja på duk, 52x80 cm

125929

2012-03-19