Olle Baertling färglitografi
2012-03-19
125945
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad 1951-1968, 54/300, färglitografi, 16,5x19 cm