Grafiska blad Sverige

Grafiska blad Sverige
Grafiska blad Sverige

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLANSCHER, över bl.a. Göta kanal, Kalmar, Småland, Öland, Gotland, Västergötland. Bl.a. Thersner. Litografier, träsnitt och andra tekniker, varierande format och skick, 1800-tal, ca 80 st

125970

2012-03-19