Glaskub Oiva Toikka

Glaskub Oiva Toikka
Glaskub Oiva Toikka
Glaskub Oiva Toikka
Glaskub Oiva Toikka

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASKUB, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, höjd 7x8,5 cm

Smärre repor

125987

2012-03-18