Avekskåp vitmålat Oaxen Krog

Avekskåp vitmålat Oaxen Krog
Avekskåp vitmålat Oaxen Krog
Avekskåp vitmålat Oaxen Krog
Avekskåp vitmålat Oaxen Krog

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AVECSKÅP med hyllplan, vitmålat, höjd 232, 67x40 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Bruksslitage

125993

2012-03-29