Skålar Kina

Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st., Kina, 18/1900-tal, porslin, SKÅL, Kina lackarbete, diameter ca 17 cm vardera

Skador

126078

2012-03-19