Karl Erik Billeström Stockholm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILLESTRÖM, Karl Erik (född 1920): Klarakvarter, signerad Billeström, olja på duk, 59 x 83 cm

126080

2012-03-19