John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

9 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): (4) "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978, 78/100, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm

Zustandsbeschreibung

126098

2012-03-21