Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): (4) "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978, 78/100, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm
Zustandsbeschreibung
126098
2012-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner